Valitse sivu

LOUNAIS-HÄMEEN KOULUTUSKUNTAYHTYMÄ

Ota yhteyttä

Täytä oheinen lomake ja olemme sinuun yhteydessä.

Tavoitat meidät numerosta 03 245 7395 sekä sähköpostitse tyoelamapalvelut@lhkk.fi 

Voit myös olla suoraan yhteydessä asiantuntijoihimme, joiden yhteystiedot löydät lomakkeen alapuolelta.

  • Yhteystiedot

Ota yhteyttä

Jos kaipaat apua tai lisätietoa, me kerromme lisää. Kehitetään yhdessä ratkaisu menestyksesi tueksi.

Leea Kantelus

Leea Kantelus

palvelupäällikkö

Liiketoiminnan kehittäminen ja HR-konsultointi. 

p. 050 349 3455
leea.kantelus@lhkk.fi

Minna Mäkinen

Minna Mäkinen

asiakkuuspäällikkö

Elintarviketeollisuus, ravintola- ja cateringala. 

p. 040 3474 074
minna.makinen@lhkk.fi

Tanja Paassilta

Tanja Paassilta

Toimitusjohtaja

Talous ja hallinto, hankinnat.

p. 050 5962 823
tanja.paassilta@lhkk.fi

Elina Koivuniemi

Elina Koivuniemi

työelämäkoordinaattori

Työllisyyden edistäminen ja ohjaus. 

p. 050 473 4477
elina.koivuniemi@lhkk.fi

Mika Palanen

Mika Palanen

asiakkuuspäällikkö

Teknologia- ja muu teollisuus. Työvoimakoulutukset.

p. 040 3474 044
mika.palanen@lhkk.fi

Suvi Pelto-Knuutila

Suvi Pelto-Knuutila

HR-asiantuntija

Henkilöstöratkaisut ja  työnantajapalvelut.

p. 050 471 8566
suvi.pelto-knuutila@lhkk.fi

Melina Jokila

Melina Jokila

asiakkuuspäällikkö

Ravintola- ja catering, sosiaali- ja terveysala. Työvoimakoulutukset. 

p. 040 3474 082
melina.jokila@lhkk.fi

Riikka Mäkinen

Riikka Mäkinen

HR-asiantuntija

Henkilöstövuokraus ja suorarekrytointi.

p. 050 353 4622
riikka.makinen@lhkk.fi

Jutta Äijälä

Jutta Äijälä

asiakkuuspäällikkö

Kulttuuri-, matkailu- ja palveluala, julkinen sektori.

p. 046 923 7550
jutta.aijala@lhkk.fi

se on Faktia.

Forssan ammatti-instituutti &
Faktia Oy
Postiosoite:  PL 12, 30101 Forssa
Käyntiosoite: Saksankatu 27

sähköposti: kirjaamo@lhkk.fi

Keskus p. 040 7130 555
avoinna ma-to klo 8-15 ja pe 8-14

Opintotoimisto p. 03 245 7392
koulutussihteeri@lhkk.fi 
ma-to klo 9-15

Hakijapalvelut p. 03 245 7393
hakijapalvelut@lhkk.fi

Työelämäpalvelut p. 03 245 7395

Tietosuoja